דף הבית             ארגונים        מאמרים           שירים          סרטונים       תמונות            קישורים         צור קשר
DEJJ         EDF             EIF             הבונים      השומר הצייר      דרור         הנוער הציוני      בני עקיבא           ביתר           במחתרת

דברי סכום ותודהתודה רבה לכם, תודה רבה לשרלה' שרון ש"הדליקה" את כולנו. תודה לכל האמנים שתרמו לנו, רובם בהתנדבות, את כישרונם והזדהותם. תודה לדן כנר השותף הקבוע שלנו.
כנס זה לא היה מתקיים ללא הרצון העז של חברים רבים ושל כולכם שעודדו ודחפו לקיומו.
תודה לחברי בצוות ההיגוי – שמעון בית און , מאיר כנפו, רפא בן שושן ורוברט אסרף.
תודה לקק"ל וליו"ר אפי שטנצלר שנענה מיד ליוזמה, וכמוסד לאומי שפעל רבות במרוקו ובקרב תנועות הנוער במרוקו אנו רואים בו שותף נאמן לכל אורך הדרך.
אין מילים לעיריית אשדוד בהנהגתו של אינג' צבי צילקר ראש העיר ולחברה העירונית לתרבות בראשותו של דר' יחיאל לסרי ולאורן טוויל שהקל עלינו את רוב הבעיות הכספיות.
סיועה של דינה בר אולפן סמנכ"ל העירייה, לא יסולא בפז ותודות לכל צוותה :לכרמית, למעיין, לדובר אדי בן חמו, ולמנהל יחסי הציבור משה דרור.
תודה למנכ"ל המועצה הציונית מר משה בן עטר.
מן הראוי להדגיש שלא הסוכנות היהודית, לא ההסתדרות הציונית העולמית ולא שרי החינוך והקליטה והשרים הממונים על ציון 60 שנה למדינת ישראל טרחו לשלב איתנו ידיים ולסייע לכנס זה.
ההפסד כולו שלהם – יש בכך ביטוי להתדרדרותן של חלק מהמערכות הלאומיות שכנס זה מתקיים על אפן ואולי על חמתן.
רצון החברים והסיוע שקיבלנו הוכיח שאין אנו זקוקים להם. כנס זה הוא נטו ביטוי לרצוננו ויכולותינו.
ברשותכם, תודה רבה מגיעה לאבי חן, וליוסי עטר שהפיקו את כל האירוע, לרפי סיסו על התפאורה ולמאיר כנפו ושמעון בן חורין על התערוכה הנהדרת. תודה רבה לדר' דוד טובלי שמסייע לי מתחילת הדרך ומרכז את נושא הסקר. לרוג'ה דרי האחראי על האתר שלנו ולפרוספר בן הרוש, שבלעדיו אני לא זז.
לדודו בן זינו ומוטי אברבוך על ציוותם - על הסרט שהפיקו עם הרבה אהבה ואמפטיה.
לכרמית היעילה, למזל ויניב מאגף הנוער , לחניכי ומדריכי תנועות הנוער שממשיכים את הדרך, כאן ועכשיו.
תודה לגילה קמר וחיים זיסוביץ על הליווי התקשורתי ולשוש בן הרוש עם צוות המתנדבות והמתנדבים שסייעו לנו רבות.
לאריאלה לאור, לאביבה איטח,לברוריה אטלן-חייון, לאטי גל, למוריס סביר, לאסתר סבג, צביה טל רחל מלכא ושוש אלון.
אני מקווה שלא שכחתי איש כי לא מגיע שנשכח אף אחד מכל האנשים הטובים היפים והנחמדים שסייעו וטרחו.
על כן אחרונים חביבים, לצוות של בית יד לבנים : לאבי חן המנהל, לנילי, לשרה, לפיבי, לקוקו, לעמרם , ליותם ולרבקה בהר שריכזה בחודשים האחרונים את עבודת המשרד והתאום הכללי.
תם הכנס העולמי הראשון של בוגרי תנועות הנוער היהודיות במרוקו. נעביר את המסר ונעשיר בכך את הנרטיב ההיסטורי של יהדות מרוקו על מגוון ערכיה.

ערב טוב ותודה לכולכם.

התקווה.By Roger Derhy - home page - ?????? - ??????? - ?????? - ??????? - ????? - ?????? - ??????? - ???????